Kurzy

Dárkové poukazy na kurzy a semináře v Cirkuláriu

Lámete si hlavu, čím obdarovat svoje blízké? Hledáte ideální dárek k Vánocům, narozeninám nebo třeba výročí? Darujte pohyb, energii, ale hlavně zážitky. Připravili jsme pro vás na výběr hned několik variant dárkových poukazů.

Ukázkové lekce JARO 2020

Přijďte si vyzkoušet některou (nebo třeba i víc) z našich ukázkových lekcí nového cirkusu. Za super cenu 99 Kč!

KURZ DĚTI – pidiCIRK (1,5–3 roky)

Kurz pidiCIRK je určen pro děti od roku a půl do tří let a jejich dospěláky. Výuka je vedena hravou formou, rozvíjí základní motorické schopnosti malých cirkusáčků, jejich koordinaci a uvědomění vlastního těla v prostoru. V neposlední řadě upevňuje vztah dítěte a dospělého.

KURZ DĚTI – miniCirk (3–5 let)

MiniCirk je určen pro děti ve věku tři až pět let. Děti získávají cirkusové základy formou her. Během nich je kladen důraz na uvědomění si vlastního těla – zpevnění středu, zlepšení koordinace pohybu a jemné i hrubé motoriky. Dítě získává zdravé pohybové návyky jako je zahřátí a protažení. Během her se seznamuje s cirkusovými hračkami netradičním způsobem, získává rytmus a pozitivní vztah k používaným předmětům. Toto poznání později uplatní při seznamování s konkrétní cirkusovou disciplínou.

KURZ DĚTI – Cirkusová školka (5-7 let)

Zábavnou formou pohybových her zlepšíme koordinaci pohybů, naučíme se základy akrobacie a gymnastiky, párové akrobacie a lidských pyramid. Vyzkoušíme různé druhy žonglování – s míčky, diaboly, dále točení s talířem, točení s poi a tyčí a další techniky.

KURZ DĚTI – Cirkusová škola (8–11 let)

Kurz je určen pro děti ve věku sedum až deset let. Zahříváme se, posilujeme a protahujeme formou her a během výuky se zaměřujeme na rozvoj koordinace a motoriky. Dítě poznává různé cirkusové disciplíny a zaměřuje se na jednu jím vybranou. Seznámí se se vzdušnou i pozemní akrobacií, prací ve skupině při párové a skupinové akrobacii, chodící koulí, žonglováním různých předmětů, točením obručí a dalšími disciplínami.

KURZ DĚTI – Hooping teens (10-15 let)

Hooping, hoop dance, je zábavné cvičení s obručí (hola hoop). Děti se tak naučí rozhýbat svoje tělo hravým tanečním způsobem. Během kurzu budou trénovat jak jednotlivé triky s obručí tak i komplexnejší vazby a choreografie.

KURZ DĚTI – Teens Cirk (12-18 let)

Chceš létat na šále nebo v závěsném kruhu? Zajímá tě tanec hula hoop, nebo bys raději vyzkoušel akrobacii? Líbí se ti dibolo, flowesticky nebo žonglování? Během kurzu vyzkoušíme všechny základní i pokročilejší novo cirkusové aktivity, zahrajeme si hry a hlavně! Užijeme si spoustu legrace.

Kurz dospělí – Stojka a mobilita

Kurz je určen pro kohokoliv, kdo chce začít stojkovat a zároveň celkově zlepšit fungování svého těla v prostoru.

Kurz dospělí – Hooping

Hooping, hoop dance, je zábavné cvičení s obručí (hola hoop). Pomáhá mimo jiné dokonalejšímu krevnímu oběhu a posílení svalů celé páteře. Cvičením zbavíte vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích, jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy.

Kurz dospělí – Vzdušná akrobacie na kruhu

Na kurzu pro začátečníky a mírně pokorčilé si osvojíte základní principy vzdušné akrobacie na kruhu. Jednodušší i náročenější triky budeme postupně propojovat do komplexnejších sekvencí a choreografií.

Kurz dospělí – Vzdušná akrobacie na šálách

Přijďte si k nám “zalétat”, zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novocirkusové akrobacie, a to pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Během 12 lekcí budete zasvěceni do základů ale i technik vzdušné akrobacie.

Kurz dospělí – Vzdušná akrobacie Openspace

Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí svůj primární trénink v kurzu podpořit ještě vlastním doplňkovým tréninkem bez přímého vedení. Ale i pro ty, co mají již větší zkušenosti se vzdušnou akrobacií a hledají bezpečný příjemný prostor, kde svoje dovednosti rozvíjet.

Kurz dospělí – Acroyoga a párová akrobacie

Kurz bude zaměřen na základy párové akrobacie a acroyogy. Budeme propojovat jógu a dynamickou sílu akrobacie. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku.

Openspace – Nový cirkus (18+)

Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí svůj primární trénink v kurzu podpořit ještě vlastním doplňkovým tréninkem bez přímého vedení lektora. Ale i pro ty, co mají již větší zkušenosti s pozemní a vzdušnou akrobacií nebo dalšími disciplínami nového cirkusu a hledají bezpečný příjemný prostor, kde svoje dovednosti rozvíjet.
© 2019 Žongléros Ansámbl z. s.