Novinky

NOVINKA: Tréninky – jednorázové lekce, než budeme moci otevřít kurzy

Bojujeme! A chceme, abyste si mohli zatrénovat, i když kurzy bohužel ještě otevřít nemůžeme. Dokud se situace nezmění budeme vypisovat každý týden různé jednorázové tréninkové lekce.

Kurzy PODZIM 2020 vypsané

e to tady! Právě otevíráme předzápis pro naše stávající studenty. Ten bude probíhat od dnešního dne do neděle 23. srpna 2020. Poté bude zápis umožněn novým zájemcům.

1. příměstský tábor Letní cirkusení

Je to tady! Pořádáme historicky první příměstský tábor v Cirkuláriu. Týden plný cirkusu, na který vaše děti nezapomenou!

Hledáme lektory pro dětské kurzy

Hledáme nové parťáky, kteří doplní naši stávající sestavu. Nemusíš umět rozhodit ani tři míčky, nebo lézt po šále. Co ale chceme, je nadšení, pozitivní energii a ochotu učit se nové věci.

Otevření Cirkulária!

Chtěli bychom vás s radostí informovat, že po posledním uvolnění pravidel budeme moci za upravených podmínek otevřít kurzy pro dospělé účastníky.

Uzavření Cirkulária

Milí kurzisté, rodiče,

řídíme se nařízením vlády, respektujeme Nouzový stav v Česku a s okamžitou platností přerušujeme všechny kurzy probíhající v Cirkuláriu do odvolání.
O dalším vývoji vás budeme informovat …

Přidej se k nám!

Jsi začátečník, nebo už "točíš" nějaký ten pátek? Přidej se k nám, hledáme nové parťáky pro naši světelnou show.

Svoboдa? – Nový cirkus a Slam poetry

Nenechte si ujít jedinečný večer, kde se propojí dva světy. Jeden k nám mluví tělem, druhý používá slova, ale oba hledají svobodu.

Kurzy JARO 2020

Nový semestr kurzů je vypsán!

Výtvarná soutěž pro děti a teens

Nakresli, jak to chodí v našem cirkuse! Jak se k sobě chováme, co tě tu baví, co rád děláš... A vyhraj pro sebe kurz zdarma na další pololetí.

Cirkus do Gala: Leden 2020

Blíží se konec kurzů v Cirkuláriu a to samozřejmě znamená, že se blíží i další Cirkus do Gala. Tentokrát s podtitulem Hudba vs. cirkus aneb Cirkusová cesta do hudební minulosti i budoucnosti.

Vánoční setkání nejen pro otužilce

Hecnete se, nebo zůstanete raději na břehu? Připravili jsme pro vás netradiční předvánoční setkání u Boleveckého rybníku.

Dárkové poukazy na rok 2020 v prodeji

Darujte pohyb, energii, ale hlavně zážitky. Připravili jsme pro vás na výběr hned několik variant dárkových poukazů.

Cirkulárium 2 aneb naše cesta za splněným snem

Slíbili jsme, že vás necháme nahlédnout do zákulisí vzniku nového Cirkulária. Někteří vědí, že celý tento proces trval více než dva roky. A že jsme do něj investovali nemalé množství …

Noc divadel v novém Cirkuláriu

Přijďte s námi prožít neobyčejný večer do nových prostor našeho Cirkulária. Poprvé otevíráme jeho dveře veřejnosti a v rámci letošní Noci divadel jsme si pro vás připravili téma SVOBODA.

Svoboдa? na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara

Během programu pro plzeňské střední školy se na Fakultě designu a umení Ladislava Sutnara se soukromě představila naše novinka "Svoboдa?".

Děkujeme našim podporovatelům

Psali jsme, že bez přátel by to něšlo. A je to tak!

Nové Cirkulárium je připravené

Nové Cirkulárium je oficiálně READY na všemožnou i nemožnou "vzdušku" i "pozemku", žonglování a zkrátka cirkusení!

Pravidelné setkání lektorů v novém

Školili jsme se o prostoru, bezpečnosti, předávali zkušenosti a hlavně si to opět parádně užili.

Cirkusový večer v Družbě

Přijďte se podívat, jak jsme si užili náš první příměstský tábor "Příměstský cirkus" ve spolupráci se SPOLEČNOST TADY A TEĎ o.p.s.
© 2019 Žongléros Ansámbl z. s.