Premiéra En-Ten-Tiky!

Dovolte nám, abychom vás srdečně pozvali na premiéru prvního plzeňského novocirkusového představení En-ten-tiky! Kombinace pohybového divadla, nového cirkusu a jemného humoru z dílny High5 vznikla pod záštitou Žongléros Ansámbl. Bude nám ctí, pokud se stanete součástí pro nás tak významné události.

Vstupenky

 

En – pohybové divadlo a akrobacie
Ten – o pěti elementech v pěti osobnostech
Tiky – a hrách v nás

 

En-Ten-Tiky je novocirkusvé představení kombinující akrobacii a fyzické divadlo. Být dospělý v dnešním tempu společnosti, v labyrintu, kde můžeme lehce zabloudit a ztratit svoji osobnost nebo můžeme přijmout pravidla hry a hrát si. En-Ten-Tiky je společenská akrobacie tak trochu o všech dospělácích. Jednou jsme dole, jindy nahoře ….a na koho to slovo padne, ten musí jít z kola ven!

Uskupení High5 v představení En-Ten-Tiky ukazují, že být dospělý neznamená přestat si hrát. Pět osobností a třeba pět krát pět minipříběhů…nebo je to jinak? Pojďme si hrát.

Režie: High5!; Choreografická supervize: Markéta Vacovská; Light design: Moving Station – Jonáš Špaček, Petr Beránek; Účinkují: Jan Brand, Jiří Hlaváč, Jiří Misař, Lucie Misařová, Martina Vaněčková

Děkujeme všem našim partnerům za podporu.

© 2018 Žongléros Ansámbl z. s.