Představení „Hello, Poly!“ exkluzivně v Plzni

Exkluzivně v rámci listopadových workshopů v Cirkuláriu zavítá do Plzně i Hand to Violin se svým předsatvením „Hello, Poly!„, které mělo premiéru na letošním ročníku festivalu Letní Letná. Nenech si ujít tuto příležitost a navštiv nejen workshop, který pořádáme ale i „Hello, Poly!“

Chtěl bys navštívit představení „Hello, Poly!“ pořádané v rámci Listopadových workshopů v Cirkuláriu?
Máme pro tebe překvapení! Při nákupu lístku na přes Moving Station stačí zadat kód Cirkularium a sleva na lístek je tvá.

Představení „Hello, Poly!“ 140 Kč -> Představení „Hello, Poly!“ s kódem Cirkulárium 120 Kč

Workshop Stojkuj s Hand to Violin 450 Kč -> Workshop Stojkuj s Hand to Violin + představení „Hello, Poly!“ 550Kč

Koupit lístek pouze na představení „Hello, Poly!“ Koupit Workshop Stojkuj s Hand to Violin + představení „Hello, Poly!“

„Hello, Poly!“

Tvarovatelný, lehoučký, praktický, odolný, cenově dostupný, všudypřítomný – PLAST. Od 50. let 20. století již Zemi zahltilo 8,3 miliard tun plastů. Jak dál?
Představení zpracovává celosvětově aktuální téma, a to množství plastového odpadu, které současná konzumní společnost produkuje. Ačkoliv téma plastového znečištění není humorné, v poetickém příběhu vyjádřeném akrobacií, hudbou a tancem nebudou chybět smysl pro nadsázku a vtip.

Choreografie: Michal Záhora
Námět: Michael Klich, Daniella Vítová a Michal Mudrák
Tvorba a interpretace: Daniella Vítová a Michal Mudrák
Hudba: Boris Čmelko
Scénografie a světelný design: Prokop Vondruška

Duo Hand to Violin tvoří houslistka a tanečnice Daniella Vítová a ekvilibrista a žonglér Michal Mudrák z České republiky. Od roku 2011 se profesionálně věnují žánru nový cirkus a ve svých vystoupeních propojují akrobacii, hru na housle a současný tanec. Českou novocirkusovou scénu reprezentují v Evropě i v Asii, ať už v cirkusových a varietních angažmá či na festivalech.

© 2017 Žongléros Ansámbl z. s.