Pleasure station day 2014

Již 5. ročník Pleasure Station Day proběhne nově ve větších prostorech Papírna Plzeň. Program bude opět složen z hudebních i novocirkusových lahůdek a nebude chybět ani velké množství workshopů.

25.10.2014 od 15:00
Papírna Plzeň – Zahradní 173, Plzeň
VSTUP: 70,- (pro děti do 12 let ZDARMA! )

HUDBA:
2econd class citizen
jamesreindeer
Asbest the moor king
Loop Station live
Flaškinet

CIRKUS:
Cink Cink Cirk
Vystoupení členů Žonglér o.s. :
Vzdušná akrobacie na šále
Žonglování
UNIcycle trial park – Pilsen uni-riders (P.u.r.e.) – Žonglér o.s.

Nebude chybět ani velké množství workshopů a her, které si budete moci samozřejmě vyzkoušet a užít!!!

WORKSHOPY:
Žonglování
Jednokolky
Skákací chůdy
Hula hoop
Plackování – vyrobte si vlastní placku (button)

 

Výprava z Velké Británie, kteří na své tour navštíví i Plzeň!!!
První z nich jsou 2econd class citizen – mladý muž z Londýna, dělá hudbu, která se jednoduše nazývá “wyred folk”: hybridní elektronicky produkovaný folk v kombinaci s instrumentálním hip hopem. Pohybující se mezi melancholií a čistým hněvem. Silné kytarové riffy jak ze starých psych rockových nahrávek nebo ozvěny lidové hudby? Je tam beat, ale není to hip hop – alespoň ne tak, jak ho známe. Ano, jsou zde kytary, ale není to folk. Jde dál, do nového prostoru kde tyhle škatulky prostě nestačí…

Další je jamesreindeer – cestovatel,multi umělec, raper. Ale hlavně skromňák a dobrej kluk. V Plzni již dokonce počtvrté a pokaždé jinak. James je zpět! Podruhé se svojí nejnovější deskou výstižně pojmenovanu Six Six Seven. James během své kariéry spolupracoval či spolupracuje s nespočtem producentů, raperů jako například Son Luc, fbcfabric, James Phoney nebo výše zmiňovaný 2econd class citizen. Projel Evropu i Ameriku křížem krážem a dokonce si zahrál i na legendárním Glastonbury.

Třetím do party je MC / básník narozen v Zambii v roce 1978, který se ve svých 12ti – letech přestěhoval do Anglie. Říká si Asbest the moor king a je typickým představitelem 90kové generace, která si zakládá na čtyřech základních elementech hip hopu – break dancingu, graffity, rapu a DJingu. Své první EP vydal ale až v roce 2008, kdy nasbíral dostatek zkušeností pro rap tak potřebných, pod názvem Never Had Right. A tím odstartoval zatím krátkou ale o to nadějnější kariéru. Maká na nové desce a budou ukázky, takže do třetice těšivost!

Flaškinet je plzeňské hudební duo kombinující energické břinkání skleněných lahví a procítěný kytarový doprovod. Hrajeme nejrůznější známé melodie z klasiky, jazzu, popu, rocku.

LOOP STATION live je dvojčlenný projekt z Liberce, jehož členy jsou Jan Schwarz – beatbox, rythm, sounds a Alexandra Erlebachová (Rebela Yella ) – vocals, sounds. Jak už název napovídá, ke svému projevu používají Loop station Boss rc50, kam nahrávají smyčky zvuku a beatboxu, jež vytváří podklad pro vokální a rapovou linku. Stylově se zaměřují na trip-hop a snaží se promísit tento styl s breakbeatem, punkem či DnB.

Z Prahe nás přijedou pobavit Cink Cink Cirk se svým představením BUM. Kdo to je? Novocirkusová skupina pěti mladých performerů, kteří tvoří svůj vlastní, lehce cinknutý svět.

© 2014 Žongléros Ansámbl z. s.