Otevření Cirkulária!

Milé studentky, milí studenti,

chtěli bychom vás s radostí informovat, že po posledním uvolnění pravidel budeme moci za upravených podmínek otevřít kurzy pro dospělé účastníky. A to již v příštím týdnu od 11. 5. 2020!

Zároveň, abychom dohnali zameškané lekce, prodlužujeme trvání semestru až do konce června. Závěrečný Cirkus do Gala bohužel tentokrát neproběhne, připravujeme a vymýšlíme pro vás alternativu jako rozloučení se semestrem.

Dětské kurzy bohužel již letos nedokážeme otevřít. Rodiče malých i větších cirkusáků budeme během víkendu informovat o dalším postupu ohledně vrácení kurzovného.

Jaké budou změny oproti běžné výuce?

  1. Vstup do tělocvičny bude umožněn těšně před lekcí lektorem, vyčkejte prosím do otevření před vchodem v dostatečných rozestupech.
  2. Nebudeme vám moci poskytnout zázemí šaten, přijďte prosím již převlečení.
  3. Hned při vstupu si prosím dezinfikujte ruce. Pokud to disciplína dovolí, nechte si ponožky nebo cvičební obuv (sálová obuv, gymnastické cvičky, baletní piškoty). V opačném případě po vstupu bude nutné vydezinfikovat nejen ruce ale i chodidla. Dezinfekce bude k dispozici při vstupu do sálu.
  4. Toalety budou v provozu. Dbejte, prosím, na hygienu a po každé návštěvě toalet si ruce umyjte důkladně mýdlem, vysušte papírovými utěrkami a poté použijte připravenou dezinfekci.
  5. Přineste si, prosím, vlastní podložku/karimatku nebo ručník na rozcvičku, není v našich silách mezi jednotlivými kurzy všechny pomůcky dezinfikovat. Děkujeme.
  6. V sálech budou označená místa pro bezpečný rozestup při rozcvičkách.
  7. Abychom předešli riziku, kruhy a šály budou mezi jednotlivými kurzy vyvětrány (tzn., že mezi jednotlivými kurzy uplyne třídenní karanténa na používání náčiní ve větraném prostoru).
  8. Podlahy, duchny, kliky a další exponovaná místa budou každý den vydezinfikovány. Prostor budeme po celou dobu lekcí větrat.
  9. Přestože pro účastníky kurzu již není povinnost nosit při sportu roušky, jejich nošení je na vašem zvážení např. u acroyogy a párové akrobacie, kde dochází k blízkému kontaktu trénujících (pokud samozřejmě nesdílíte společnou domácnost). Před vstupem do sálu si ale roušku nechte nasazenou a během cvičení ji odložte do igelitových sáčků.
  10. Přikládáme prohlášení účastníka (ke stažení zde: Čestné prohlášení). Přineste si jej, prosím, vyplněné na první lekci (pokud nemáte možnost tisknout, prohlášení bude připravené v Cirkuláriu). Zároveň prosíme o velkou ohleduplnost, pokud se necítíte dobře a máte známky nachlazení, vynechte lekci. Kdo bude jevit příznaky nachlazení během lekce, může a bude z lekce lektorem vykázán.

Doufáme, že i přes komplikace si zbytek kurzů užijeme a tuhle zvláštní dobu společně zvládneme!

Těšíme se v tělocvičně “na cirkusovanou”!

Tým Cirkulária

© 2020 Žongléros Ansámbl z. s.