Fireshow

největší fireshow v Plzeňském krajiModerní ohnivé vystoupení, při kterém se tají dech! Plameny, tanec, jiskry, pyrotechnika a mnohé další, vše propojené do jedné akční choreografie. Představte si nelítostný souboj s ohnivými tyčemi nebo naopak romantický tanec mezi plameny. Okouzlete všechny spojením ohně a vzdušné akrobacie nebo umělci v hořících kostýmech. Vytvořte svou akci zkrátka nezapomenutelnou díky fireshow Žongléros Ansámbl.

S ohnivou show máme mnohaleté zkušenosti. Vystupujeme po celé české republice i v zahraničí. Z našich referencí můžeme uvést například spolupráci na jedinečném projektu Noc s operou, kde jsme již po několikáté realizovali ohnivou choreografii, Otevření Plzně v rámci Plzeňského hlavního města kultury 2015, reprezentaci na Českých dnech ve francouzském Limoges, účinkování na Živé ulici nebo také v rámci festivalu nového cirkusu Žonglobalizaci.

Jaké možnosti fireshow nabízíme?

Nabízíme hned několik variant představení a vystoupení. Vy si tak můžete vybrat to, které nejvíce vyhovuje právě vaší akci. Hledáte něco opravdu speciálního? Jako jediní v Plzeňském kraji nabízíme propojení hned dvou živlů – ohně a vzduchu – v jedinečné choreografii fireshow a vzdušné akrobacie.

Hledáte světelné vystoupení, které se hodí do vnitřních prostor? Podívejte se na naší nabídku Ledshow. Vždy dbáme na maximální bezpečí při vystoupení a jsme přesvědčení, že oheň do interiéru nepatří.

Zeptejte se nás na všechny možnosti, rádi vám sestavíme fireshow podle vašich představ.

Obsazení: tři a více žonglérů a akrobatů
Novocirkusové rekvizity: poi, hula hoop, tyče, kontaktní tyč, vějíře, řetěz, firestick atd.
Délka: cca 10–30 minut (dle výběru ohnivé show)

 

Nezávazně poptat  Zpět

Galerie

© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.