Nabídka

O nás

V Plzni působíme již od roku 2011. V současné době vystupujeme se svými představeními a vystoupeními po celé České republice i v zahraničí (např. Francouzské Limoges, Polský Lublin, Švýcarský Winterthur, Německý Würtzburg, Slovenská Bratislava a další). Pravidelně spolupracujeme s Divadlem J. K. Tyla při inscenacích Noci s operou, vystupovali jsme na festivalech jako je Mighty Sounds, Circus Culture Fest, Západočeské Baroko či Pilsen Busking Fest.

Máme bohaté zkušenosti také s produkční činností. Od roku 2011 pořádáme oblíbený festival nového cirkusu v Plzni – Žonglobalizaci i další komornější akce zaměřené na nový cirkus. Poslední ročníky Žonglobalizace nalákaly více jak 1500 návštěvníků.

Nedílnou součástí činnosti našeho spolku jsou také vzdělávací aktivity. Od roku 2014 ve svém centru pro nový cirkus v Plzni – Cirkuláriu organizujeme dlouhodobé kurzy, akce, srazy a workshopy zaměřené na nový cirkus. Naši lektoři se vzdělávají a podílejí na tvorbě cirkusové pedagogiky při mezinárodních setkáchních Cirkonetu a během specializovaných workshopů doma i v zahraničí.

Těšíme se na spolupráci!


Kontakt:

Jiří Misař +420 728 498 321
info@zongleros.cz

© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.