Kurz dospělí – Vzdušná akrobacie na šálách

Registrovat na kurz

Přihlašování na kurzy v Cirkuláriu probíhá přes rezervační systém WeBooker, který splňuje podmínky zpracování osobních údajů GDPR.

Jak se přihlásit na kurz / ukázkovou lekci?.

Storno podmínky

Vzdušná akrobacie na šálách začátečníci

Kurz je zaměřen na objevování základních principů vzdušné akrobacie na šálách. Během lekcí se účastník postupně seznámí s pohybem na šálách a osvojí si základní pozice a pohyby. Ty začne propojovat do krátkých choreografií a budouvat tím potřebnou výdrž. Důraz je kladen na zažití správných návyků a kvalitní technické provedení.

Není potřeba žádná předchozí průprava, jednotlivé lekce jsou vedeny individuálně, tak aby účastník postupně získával sílu, vytrvalost i flexibilitu.

Vzdušná akrobacie na šálách středně pokročilí

Kurz je určen pro všechny, kteří již mají základní zkušenosti se vzdušnou akrobacií na šálách. Dokáží šplhat, ovládají základní uzel a nůžky (není třeba “střihem”). Je zaměřen na zvyšování výdrže na šálách a rozšiřování portfolia ovládaných pozic a pohybů. Během lekcí začnou účastníci pracovat na krátkých choreografiích kombinujících různé způsoby práce se šálou.Důraz je kladen na správnou techniku, tělesnou přípravu, flexibilitu, mobilitu a výdrž.

Kurzy jsou zakončeny krátkým skupinovým vystoupením.

Zeptejte se nás


Lektoři: Jiří Hlaváč, Veronika Schönigerová

Jiří Hlaváč

Steffi Müllerová

Fotogalerie

Vzdušná akrobacie na šálách – kurz

© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.