Kurz – Acroyoga a párová akrobacie (15+)

Kurz bude zaměřen na základy párové akrobacie a acroyogy. Budeme propojovat jógu a dynamickou sílu akrobacie. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku. Je to skvělou aktivitou, která posiluje svalstvo a napomáhá pružnosti celého těla. Přijďte se pobavit, protáhnout si tělo, něco nového se naučit a poznat se s novými lidmi.

Acroyoga Lektoři: Lucie a Jiří Misařovi

Upozornění: Přihlášením do kurzu rezervujete ihned 2 místa. Cena odpovídá kurzovnému za pár. Počet účastníků je omezen maximálně na 14. Minimální počet účastníků pro uskutečnění kurzu jsou 6. Minimální věk účastníků kurzu je 15 let. Co s sebou? Pohodlné sportovní oblečení neomezující rozsah pohybu, pití a ručník. Trénujeme na boso nebo v gymnastické neklouzavé obuvi. Podložky pro vás máme nachystané. Příchod na lekci minimálně 10 minut před začátkem.

Začátečníci

Mírně pokročilí

(Vhodné pro absolventy kurzu Začátečníci)

Pokročilí

Každý kurz je zakončen vystoupením účastníků na závěrečném představení – Cirkusu do Gala. Ten se bude konat 11. 5. 2019 v krásném prostředí Moving Station.     Storno podmínky

Kurz jako dárek? Dárkový poukaz – kurzVybrat poukaz

Místo konání: CIRKULÁRIUM – středisko pro nový cirkus v Plzni – Husovo nám. 9, Plzeň

Fotogalerie

Párová akrobacie – Kurz

© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.