Kurz dospělí – Acroyoga a párová akrobacie

Registrovat na kurz

Přihlašování na kurzy v Cirkuláriu probíhá přes rezervační systém WeBooker, který splňuje podmínky zpracování osobních údajů GDPR.

Jak se přihlásit na kurz / ukázkovou lekci?.

Storno podmínky

Acroyoga a párová akrobacie začátečníci

Kurz je zaměřen na základy párové akrobacie a acroyogy. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku. Je to skvělou aktivitou, která posiluje svalstvo a napomáhá pružnosti celého těla.

Na kurzu pro začátečníky se zaměříme na práci se univerzálními principy balančních pozic. Účastníci si osvojí základní pozice acroyogy i tzv. “standing acro”. V průběhu kurzu se pozice začnou propojovat kraších flow a komplexních choreografií. 

Acroyoga a párová akrobacie středně pokročilí

Kurz navazuje na základní pozice a přechody párové akrobacie a acroyogy. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku. Je to skvělou aktivitou, která posiluje svalstvo a napomáhá pružnosti celého těla.

Během kurzu se zaměříme na prohlubování základních dovedností a schopností a budeme je propojovat do složitějších komplexních vazeb. 

Acroyoga a párová akrobacie pokročilí

Tento kurz klade důraz na rozvíjení předchozích znalostí a dovedností. Prvky, které jsou součástí vyžadují hlubší porozumění základním pozicím a jejich perfektní technické zvládnutí. Ty budou rozšiřovány o nové variace a návaznosti. Zároveň se účastníci seznámí se zcela novými prvky a pohyby. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku. Důraz je kladen na správnou techniku, tělesnou přípravu, flexibilitu a výdrž. 

Kurzy jsou zakončeny krátkým skupinovým vystoupením.

Zeptejte se nás


Lektoři: Lucie a Jiří Misařovi, Bára Deutschová a Jan Hajžman

Jiří Misař

Lucie Misařová

Bára Deutschová, Jan Hajžman

Fotogalerie

Párová akrobacie – Kurz

© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.