Kurz dospělí – Aerial MIX

Registrovat na kurz

Přihlašování na kurzy v Cirkuláriu probíhá přes rezervační systém WeBooker, který splňuje podmínky zpracování osobních údajů GDPR.

Jak se přihlásit na kurz / ukázkovou lekci?

Storno podmínky

Aerial MIX pro začátečníky

Kurz je zaměřen na objevování základních principů akrobatických disciplín ve vzduchu. Během lekcí se postupně seznámí s pohybem na cirkusové hrazdě, vzdušném kruhu, šálách a laně. Účastník se naučí základní techniky a pohyby spojené s jednotlivými disciplínami, pochopí jejich souvislosti i rozdíly. A bude se tam moci rozhodnout, zda chce pokračovat v určité specializaci nebo kurzem vzdušné akrobacie jako takové.
Není potřeba žádná předchozí průprava, jednotlivé lekce jsou vedeny individuálně, tak aby účastník postupně získával sílu, vytrvalost i flexibilitu.

Kurz je zakončen krátkým skupinovým vystoupením.

Aerial MIX Openspace

Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí svůj primární trénink v kurzu podpořit ještě vlastním doplňkovým tréninkem bez přímého vedení. Ale i pro ty, co mají již větší zkušenosti se vzdušnou akrobacií a hledají bezpečný příjemný prostor, kde svoje dovednosti rozvíjet. A to vždy pod dohledem zkušeného lektora, který během tréninků poradí a kontroluje bezpečnost prováděných pozic. K dispozici je veškeré vybavení Cirkulária, jako šály, hrazdy, kruhy, lana (s uchycením ve výšce 6 metrů) a samozřejmě bezpečnostní duchny. Tento kurz není určen pro úplné začátečníky.

Kurz může být zakončen krátkým skupinovým vystoupením.

 

Zeptejte se nás


Lektoři: Jiří Hlaváč, Martina Vaněčková

Jiří Hlaváč

Martina Vaněčková

© 2019 Žongléros Ansámbl z. s.