Kurz dospělí – Vzdušná akrobacie na kruhu

Registrovat na kurz

Přihlašování na kurzy v Cirkuláriu probíhá přes rezervační systém WeBooker, který splňuje podmínky zpracování osobních údajů GDPR.

Jak se přihlásit na kurz / ukázkovou lekci?.

Storno podmínky

Vzdušná akrobacie na kruhu začátečníci

Kurz je zaměřen na objevování základních principů vzdušné akrobacie na kruhu. Během lekcí se účastník postupně seznámí s pohybem na kruhu a osvojí si základní pozice a přechody mezi nimi. Ty začne propojovat do krátkých choreografií a budouvat tím potřebnou výdrž. Důraz je kladen na zažití správných návyků a kvalitní technické provedení.

Není potřeba žádná předchozí průprava, jednotlivé lekce jsou vedeny individuálně, tak aby účastník postupně získával sílu, vytrvalost i flexibilitu.

Vzdušná akrobacie na kruhu středně pokročilí

Kurz je určen pro všechny, kteří již mají základní zkušenosti se vzdušnou akrobacií na kruhu. Ovládají základní způsoby výlezu na kruh, několik základních prvků, libovolný způsob zavěšení na horní straně kruhu a bezpečný slez. Je zaměřen na zvyšování výdrže na kruhu a rozšiřování portfolia ovládaných pozic. Během lekcí začnou účastníci pracovat na krátkých choreografiích s hlavním cílem naučit se propracovanější přechody mezi jednotlivými pozicemi. Důraz je kladen na správnou techniku, tělesnou přípravu, flexibilitu, mobilitu a výdrž.

Vzdušná akrobacie na kruhu CHOREO

Tento kurz je určen pro všechny pokročilejší vzdušné akrobaty na kruhu. Je veden individuální formou a sami účastníci v diskuzi s lektorem hledají nové způsoby vyjádření ve vzduchu. Lektor přináší impulsy, jak hledat různé kvality pohybu (např. propojením divadelního projevu, synchronní nebo párové choreografie). Zároveň radí s vlastními choreografiemi účastníků a kontroluje bezpečnost prováděných pozic. Důraz je kladen na správnou techniku, tělesnou přípravu, flexibilitu, mobilitu a výdrž. Během kurzu se rozvíjejí základní pozice a prvky v komplexní choreografie.

 

Všechny kurzy jsou zakončeny krátkým skupinovým vystoupením.

Zeptejte se nás


Lektorka:

Lucie Bartošová

Martina Vaněčková

Fotogalerie

Vzdušná akrobacie na kruhu

© 2018 Žongléros Ansámbl z. s.