Hledáme lektory pro dětské kurzy

Aktualizace: Výzva ukončena!


Baví tě práce s dětmi, miluješ pohyb a stále se učíš něco nového? Přidej se do našeho týmu novocirkusových lektorů.

Hledáme nové parťáky, kteří doplní naši stávající sestavu. Nemusíš umět rozhodit ani tři míčky, nebo lézt po šále. Co ale chceme, je nadšení, pozitivní energii a ochotu učit se nové věci. Během července bys zdarma absolvoval 24 h školení (4 dny á 6h) základů cirkusové pedagogiky. Jeho absolvováním by ses zavázal k práci v Cirkuláriu minimálně na následující rok. Individuálně nebo s naší pomocí bys během léta u nás ozkoušel a seznámil s co nejvíce disciplínami.

Jak by probíhala výuka?

Nebudeš na to sám/sama. Na každou skupinu max 15 dětí u nás připadají dva lektoři. První rok (nebo dle individuální domluvy) bys byl/a jako pomocný lektor ve dvojici se zkušeným hlavním lektorem. Ten by byl zodpovědný za kvalitu přípravy a mentoroval by tě.

Co požadujeme?

Co nabízíme?

Zaujali jsme tě?

Ozvi se nám na e-mail kurzy@zongleros.cz a do předmětu uveď Lektor.

Připoj pár vět o sobě, co děláš, proč myslíš, že by tě práce lektora nového cirkusu bavila.

Všem uchazečům se ozveme nejpozději do konce června. Vybrané pozveme k nám do Cirkulária, kde vysvětlíme podrobnosti, odpovíme na všechny dotazy a hlavně se seznámíme.

Kurz základů cirkusové pedagogiky by poté probíhal během prázdnin. Společně najdeme termín, který by vyhovoval všem budoucím lektorům.

© 2020 Žongléros Ansámbl z. s.