Cirkulárium 2 aneb naše cesta za splněným snem

Slíbili jsme, že vás necháme nahlédnout do zákulisí vzniku nového Cirkulária. Někteří vědí, že celý tento proces trval více než dva roky. A že jsme do něj investovali nemalé množství energie, peněz ale hlavně emocí.

Setkali jsme se cestou se spoustou skvělých lidí, bohužel i s těmi, kteří nám tu cestu k vysněnému prostoru spíš zkomplikovali. Vlastními silami, vlastníma rukama jsme pracovali na jeho dokončení a těšíme se na setkání, jak konečně můžeme říct, U NÁS!

Pokud nás chcete podpořit, není nic snazšího, než se přihlásit na kurz, nebo k tomu třeba „zbláznit“ pár kamarádů okolo vás. Děkujeme všem přátelům, kteří nám pomohli na té cestě za Cirkuláriem. Ať už tím, že přiložili ruku k dílu, poradil nám ve chvílích, kdy už nám byrokracie přerůstala přes hlavu, nebo nás jen poplácali po rameni, když zrovna docházely síly. V říjnu jsme odstartovali!

V listopadu nás čeká první akce pro veřejnost v rámci Noci divadel 2019. V při této příležitosti si budet moci důkladně prohlédnout a třeba i vyzkoušet prostory nového Cirkulária. V první části večera na vás totiž čeká hned několik workshopů nového cirkusu.

Jak ale vlastně vypadal proces vzniku centra pro nový cirkus v Plzni? Co bylo na začátku a kam jsme se během pár týdnů dokázali posunout? Mrkněte do alba našeho splněného snu!

© 2019 Žongléros Ansámbl z. s.