Přidej se k akademii Žongléros Ansámbl!

KDY?

1. 4. 2017
15:00 –17:00

KAM ZA NÁMI?

Cirkulárium
Husovo náměstí 9, Plzeň

KOHO HLEDÁME?

Všechny z vás, které baví pohyb, láká netradiční vyplnění volného času, prostě tak trochu cirkusáky.
Nemáš zkušenosti s novým cirkusem? Nevadí, stačí nadšení a zápal objevovat něco nového. Pokud si třeba dělal/a gymnastiku, hrál/a si s diabolem v parku, točíš poikama? To je bonus. Super, těšíme se na tebe!

CO ZÍSKÁŠ, KDYŽ VSTOUPÍŠ DO AKADEMIE?

Prostor pro pravidelný trénink, zázemí Cirkulária se vším vybavením, vedení a inspiraci od Žongléros Ansámbl a samozřejmě partu fajn lidí kolem sebe. Dál třeba slevu 60% na všechny kurzy z nabídky Cirkulária, příležitost prezentovat svoje dovednosti na různých akcích pro veřejnost, ale třeba také možnost zúčastnit se novocirkusových srazů po celé Evropě.

CO TĚ ČEKÁ NA „ZÁPISU“?

Vyzkoušíš si hračky z našeho repertoáru. Zjistíš, co by tě mohlo bavit a o všem si popovídáme. Pokud máš předchozí zkušenosti, určitě se nám budeš chtít předvést. A my tě rádi uvidíme. 😉
Zároveň se dozvíš všechny podmínky přijetí do akademie.

JAKÉ JSOU POVINNOSTI ČLENA AKADEMIE?

Musíš mít zápal a ochotu věnovat se tomuto koníčku naplno. Budeš spolehlivý. Pomůžeš nám s organizací našich akcí a budeš se podílet na plynulém chodu spolku.
Každý měsíc přispět na chod Cirkulária (Příspěvk 300,- / měsíc).
A jistojistě pravidelně docházet na trénink ve středu od 16.30 do 18.30 nebo v čase, v který jsou členové Žongléros Ansámbl v Cirkuláriu (dle domluvy).

Chci znát všechny podmínky

 

Hledáš jen prostoru pro svůj trénink s vybavením pro nový cirkus (věci na závěsku, kuželky, atd.)?

Pro tebe se nejvíc hodí Akademie Cirkulária.

Chci vědět víc

© 2017 Žongléros Ansámbl z. s.