Nabídka

Jsme občanské sdružení (spolek) zabývající se především aktivitami Nového a sociálního cirkusu. Skupina funguje již od roku 2002, pravidelně vystupuje se svými představeními po celé České republice i v zahraničí. Dále pořádá festivaly, připravuje dlouhodobé kurzy, akce, srazy a workshopy zaměřené na Nový cirkus (žonglování, různé druhy pozemní a vzdušné akrobacie a divadlo) a sociální cirkus (alternativní pedagogický nástroj pro práci s lidmi, kteří jsou ohroženi sociální exkluzí).

 Fireshow

Existuje jedno staré rčení, které praví: „Oheň nelze ovládnout, ale jen zkrotit.“ Máme připraveno několik vystoupení, ve kterých pomocí kejklů, akrobacie a pohybů těla ukážeme, jak moc jsou tato slova pravdivá.

 Více o fireshow

fire

Lightshow

Oheň do uzavřených prostorů nepatří, a proto jsme pro Vás připravili tuto barevnou světelnou show, která se skvěle hodí do vnitřních prostor. Je možno do světelných efektů vepsat logo a název vaší firmy (akce, instituce apod.).

 Více o lightshow

light

LAV-INA PUB

Poetické i úsměvné představení, které jedinečně propojuje žonglování, párovou akrobacii, tanec i divadlo do jednoho uceleného příběhu. I v takovém představení nechybí zápletka a nečekané rozuzlení na konci! Originální žonglování i akrobacie, při které se bude tajit dech! Délka 25-30 min.

lavina

Vystoupení závěsné akrobacie na šálách

sala

Letecká akrobacie, kde se mísí síla, plynulost, poetičnost a nebezpečí. (Nutno zavěsit šálu na pevné místo do výšky min. 5m.)

 Vystoupení párové akrobacie

par

Balanc, ladnost, akrobacie a síla – kdyţ dva jsou jako jeden a jeden jako dva.

 

Duo s kužely

duo

Rok 2113 a příběh o osamělém žonglérovi a jeho robotovi a jejich radostech a strastech – vystoupení plné akrobacie a žonglování s kužely.

Vystoupení s Hula hoop

hoop

Taneční vystoupení s obručí, ze kterého se vám zatočí hlava.

Žonglérské vystoupení s diaboly

diabolo

První zmínka o diabolu je ze staré Číny před 4000 let. Jak se změnilo nebo rozvinulo, na to odpoví talentovaný žonglér se svými diaboly!

Žonglérské vystoupení s míčky a hůlkou

hulka

Nebojte se, nejedná se o žongléra – seniora s problémy při chůzi, ale o velmi zajímavé a originální vystoupení.

Workshopy:

Ostatní vystoupení:

Poslat nezávaznou poptávkuTechnické požadavky pro vystoupení

 

© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.