Kurzy

Dárkové poukazy na kurzy a semináře v Cirkuláriu

Lámete si hlavu, čím obdarovat svoje blízké? Hledáte ideální dárek k Vánocům, narozeninám nebo třeba výročí? Darujte pohyb, energii, ale hlavně zážitky. Připravili jsme pro vás na výběr hned několik variant dárkových poukazů.

Workshop – Hooping PŘESUN NA 11. 9.!

Hooping, hoop dance je zábavné cvičení s obručí (hola hoop) za doprovodu hudby. Pomáhá dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře.

Workshop – Vzdušná akrobacie na šálách

Přijďte si k nám zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novo-cirkusové akrobacie, pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Workshop – Acroyoga a párová akrobacie PŘESUN NA 11. 9.

Kurz bude zaměřen na základy párové pozemní akrobacie pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Seminář propojuje jógu a dynamickou sílu akrobacie.

Workshop – Aerial Hoop ZRUŠENO

Na semináři sestaveném pro úplné začátečníky si budete moci vyzkoušet základní principy vzdušné akrobacie na kruhu, osvojíte si několik triků a propojíte je zajímavými přechody. Seminář je vhodný také pro všechny, kteří uvažují o kurzu Vzdušná akrobacie na kruhu (Aerial Hoop).

Cirk na Vlně 2018

Náš kemp je určený pro všechny typy surfařů, začátečníky i pokročilé. A abychom se na baráčku po náročné surfovačce jenom nepřecpávali, je možné pokořit základy hoopingu, acroyogy, závěsné akrobacie nebo žonglování. No nudit se prostě nebudeme.

Kurz – Cirkusová školka a škola pro děti

Zábavnou formou pohybových her zlepšíme koordinaci pohybů, naučíme se základy akrobacie a gymnastiky, párové akrobacie a lidských pyramid. Vyzkoušíme různé druhy žonglování – s míčky, diaboly, dále točení s talířem, točení s poi a tyčí a další techniky.

Kurz – Teens Cirk

Chceš létat na šále nebo v závěsném kruhu? Zajímá tě tanec hula hoop, nebo bys raději vyzkoušel akrobacii? Líbí se ti dibolo, flowesticky nebo žonglování? Během kurzu vyzkoušíme všechny základní i pokročilejší novo cirkusové aktivity, zahrajeme si hry a hlavně! Užijeme si spoustu legrace.

Kurz – Hooping

Hooping, hoop dance, je zábavné cvičení s obručí (hola hoop). Pomáhá mimo jiné dokonalejšímu krevnímu oběhu a posílení svalů celé páteře. Cvičením zbavíte vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích, jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy.

Kurz – Vzdušná akrobacie na šálách

Přijďte si k nám “zalétat”, zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novocirkusové akrobacie, a to pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Během 12 lekcí budete zasvěceni do základů ale i technik vzdušné akrobacie.

Kurz – Aerial Hoop

Na kurzu pro začátečníky a mírně pokorčilé si osvojíte základní principy vzdušné akrobacie na kruhu. Jednodušší i náročenější triky budeme postupně propojovat do komplexnejších sekvencí a choreografií.

Kurz – Acroyoga a párová akrobacie

Kurz bude zaměřen na základy párové akrobacie a acroyogy. Budeme propojovat jógu a dynamickou sílu akrobacie. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku.

Fotogalerie

Párová akrobacie – Kurz

© 2016 Žongléros Ansámbl z. s.