Kurzy

Cirk na Vlně 2017

Náš kemp je určený pro všechny typy surfařů, začátečníky i pokročilé. A abychom se na baráčku po náročné surfovačce jenom nepřecpávali, je možné pokořit základy hoopingu, acroyogy, závěsné akrobacie nebo žonglování. No nudit se prostě nebudeme.

Dárkové poukazy na kurzy a semináře v Cirkuláriu

Lámete si hlavu, čím obdarovat svoje blízké? Hledáte ideální dárek k Vánocům, narozeninám nebo třeba výročí? Darujte pohyb, energii, ale hlavně zážitky. Připravili jsme pro vás na výběr hned několik variant dárkových poukazů.

Seminář – Hooping

Hooping, hoop dance je zábavné cvičení s obručí (hola hoop) za doprovodu hudby. Pomáhá dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře.

Seminář – Párová akrobacie a acroyoga

Kurz bude zaměřen na základy párové pozemní akrobacie pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Seminář propojuje jógu a dynamickou sílu akrobacie.

Seminář – Vzdušná akrobacie na šále

Přijďte si k nám zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novo-cirkusové akrobacie, pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Seminář – Zažij kouzlo cirkusu!

Přijďte s námi zažít kouzlo a krásu cirkusu! Máme pro vás připravené odpoledne plné žonglování, balancování a her. Budete si moci vyzkoušet něco z cirkusových technik. Zažijte, jak je snadné naučit se žonglovat. Vyzkoušíte si točit s poi, tyčí nebo hula hoopkou (obručí).
© 2015 Žongléros Ansámbl z. s.