Kurzy

Workshop – Aerial Hoop soboty s Žongléros Ansámbl

Vyzkoušej populární vzdušnou akrobacii na závěsném kruhu s Martinou ze Žongléros Ansámbl. Ve třech sobotách po sobě si osvojíš základní triky na kruhu, propojíš je zajímavými přechody a vyzkoušíš si několik způsobů práce s kruhem (rotace, houpání atd.). Dle individuální zdatnosti účastníků workshopu je možné na závěr vyzkoušet i akrobacii ve dvojicích.

Workshop – Stojkuj s Hand to Violin

Workshop stojek je praktický seminář primárně určen pro dospělé. Jedná se o techniku stoje na rukou, kterému předchází celá řada předcvičení, což znamená různá cvičení na fyzičku ( aby tělo bylo připraveno na stoj na rukou ) a také několik cvičení na techniku. Nedílnou součástí jsou také cviky na flexibilitu.

Workshop – Cyrwheel weekend s Andrejem Chrčkem

Cyr wheel je akrobatický kruh větší než člověk, který v něm cvičí. Pomocí gyroskopických rotací roztáčí...

Workshop – Tělo jako výraz s Vojtou Svobodou

Na workshopu s Vojtou Svobodou se budeme věnovat fyzickému tréninku a technikám k ovládnutí svého těla a celkovému propojení se svým tělem na jevišti. Vyzkoušíme cvičení na jevištní přítomnost, dech, pohled a temporytmus, techniku imaginární pantomimy - chůze na místě, práce s imaginárním objektem a další. Objevíme základy nonverbálního herectví, tvorbu divadelní postavy podle jejího fyzična a práci s hereckým partnerem.

Workshop – Acroyoga s Lets Acro

Oba lektoři jsou certifikovaní lektoři oficiálního mezinárodního směru AcroYogy (AcroYoga International, jen několik lektorů v ČR) a také druhého nejrozšířenějšího stylu AcroYoga Montreal. Jsou u nás jediní, kdo absolvovali oba tyto kurzy. Zároveň prošli řadou kurzů jógy, masáží a souvisejících oborů. Přes 4 roky spolu pravidelně trénují, učí po celé republice a cestují po světě za dalším růstem a studiem.

Kurz – Cirkusová škola pro děti

Zábavnou formou pohybových her zlepšíme koordinaci pohybů, naučíme se základy akrobacie a gymnastiky, párové akrobacie a lidských pyramid. Vyzkoušíme různé druhy žonglování – s míčky, diaboly, dále točení s talířem, točení s poi a tyčí a další techniky.

Kurz – Teens Cirk

Chceš létat na šále nebo v závěsném kruhu? Zajímá tě tanec hula hoop, nebo bys raději vyzkoušel akrobacii? Líbí se ti dibolo, flowesticky nebo žonglování? Během kurzu vyzkoušíme všechny základní i pokročilejší novo cirkusové aktivity, zahrajeme si hry a hlavně! Užijeme si spoustu legrace.

Kurz – Hooping

Hooping, hoop dance, je zábavné cvičení s obručí (hola hoop). Pomáhá mimo jiné dokonalejšímu krevnímu oběhu a posílení svalů celé páteře. Cvičením zbavíte vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích, jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy.

Kurz – Vzdušná akrobacie na šále

Přijďte si k nám “zalétat”, zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novocirkusové akrobacie, a to pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Během 12 lekcí budete zasvěceni do základů ale i technik vzdušné akrobacie.

Kurz – Acroyoga a párová akrobacie

Kurz bude zaměřen na základy párové akrobacie a acroyogy. Budeme propojovat jógu a dynamickou sílu akrobacie. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku.

Fotogalerie

Párová akrobacie – Kurz

© 2017 Žongléros Ansámbl z. s.