Kurzy

Cirk na Vlně 2017

Náš kemp je určený pro všechny typy surfařů, začátečníky i pokročilé. A abychom se na baráčku po náročné surfovačce jenom nepřecpávali, je možné pokořit základy hoopingu, acroyogy, závěsné akrobacie nebo žonglování. No nudit se prostě nebudeme.

Dárkové poukazy na kurzy a semináře v Cirkuláriu

Lámete si hlavu, čím obdarovat svoje blízké? Hledáte ideální dárek k Vánocům, narozeninám nebo třeba výročí? Darujte pohyb, energii, ale hlavně zážitky. Připravili jsme pro vás na výběr hned několik variant dárkových poukazů.

Seminář – Hooping

Hooping, hoop dance je zábavné cvičení s obručí (hola hoop) za doprovodu hudby. Pomáhá dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře.

Seminář – Párová akrobacie a acroyoga

Kurz bude zaměřen na základy párové pozemní akrobacie pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Seminář propojuje jógu a dynamickou sílu akrobacie.

Seminář – Vzdušná akrobacie na šále

Přijďte si k nám zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novo-cirkusové akrobacie, pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Seminář – Zažij kouzlo cirkusu!

Přijďte s námi zažít kouzlo a krásu cirkusu! Máme pro vás připravené odpoledne plné žonglování, balancování a her. Budete si moci vyzkoušet něco z cirkusových technik. Zažijte, jak je snadné naučit se žonglovat. Vyzkoušíte si točit s poi, tyčí nebo hula hoopkou (obručí).

Kurz – Cirkusová škola pro děti

Zábavnou formou pohybových her zlepšíme koordinaci pohybů, naučíme se základy akrobacie a gymnastiky, párové akrobacie a lidských pyramid. Vyzkoušíme různé druhy žonglování – s míčky, diaboly, dále točení s talířem, točení s poi a tyčí a další techniky.

Kurz – Teens Cirk

Chceš létat na šále nebo v závěsném kruhu? Zajímá tě tanec hula hoop, nebo bys raději vyzkoušel akrobacii? Líbí se ti dibolo, flowesticky nebo žonglování? Během kurzu vyzkoušíme všechny základní i pokročilejší novo cirkusové aktivity, zahrajeme si hry a hlavně! Užijeme si spoustu legrace.

Kurz – Hooping

Hooping, hoop dance, je zábavné cvičení s obručí (hola hoop). Pomáhá mimo jiné dokonalejšímu krevnímu oběhu a posílení svalů celé páteře. Cvičením zbavíte vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích, jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy.

Kurz – Vzdušná akrobacie na šále

Přijďte si k nám “zalétat”, zacvičit a vyzkoušet netradiční sport, kde se snoubí krása, ladnost a síla. Kurz je určen všem zájemcům o tento druh novocirkusové akrobacie, a to pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Během 12 lekcí budete zasvěceni do základů ale i technik vzdušné akrobacie.

Kurz – Acroyoga a párová akrobacie

Kurz bude zaměřen na základy párové akrobacie a acroyogy. Budeme propojovat jógu a dynamickou sílu akrobacie. Jde o fyzické a duševní cvičení, které aktivně zapojuje svaly celého těla a zároveň učí soustředění mysli. Párová akrobacie je o vzájemné důvěře a tréninku.

Fotogalerie

Párová akrobacie – Kurz

© 2017 Žongléros Ansámbl z. s.